+38 (044) 338-28-27  
+38 (067) 306-58-52
info@ndlse.com.ua
пн.– пт. з 9:00 до 18:00

МОВА САЙТУ          

УКРАЇНСЬКА
РОСІЙСЬКА

Експертизи

Коли розпадається шлюб, дуже часто подружжя не можуть розійтися мирно. Розлучення супроводжується конфліктами, сварками, скандалами і в таких ситуаціях страждають діти.

Законодавчо обидва із батьків мають рівні права  і обов’язки і не має значення, чи  вони в шлюбі чи  ні. При  розлученні виникає питання визначення місця проживання дітей, порядок та графік зустрічей з неповнолітніми дітьми. Якщо мирним шляхом домовитися не виходить, тоді вирішення цих питань  перекладається на рішення органу опіки  та піклування чи суду.

При  вирішенні спору відносно визначення місця проживання неповнолітньої дитини приймаються до  уваги відношення батьків до виконання своїх батьківських зобов’язань, особисте ставлення дитини  до кожного  із батьків,  вік дитини, стан здоров’я як  батьків  так  і дитини, матеріальне становище батьків, можливість забезпечення належних житлових  умов , та інші обставини, які мають суттєве значення. Орган опіки  та піклування або  суд  на може передати дитину для проживання з тим із батьків, хто  зловживає спиртним або  наркотичними засобами, своєю аморальною поведінкою може завдати шкоду розвитку дитини.

Сімейним кодексом передбачено право  батьків визначити  ким із них проживатиме дитина. Варто зазначити, що дитина також має  право обирати з ким із батьків вона хоче  проживати. Але  чи буде думка дитини її особистим воєвиявленням, чи  результатом впливу батьків або  страхом? У  таких випадках не обійтись  без спеціальних знань  експерта-психолога.

Експерт  у процесі дослідження батьківсько-дитячих відносин зможе визначити:

  • Які відношення склалися між батьками та дитиною;
  • Чи має один із  батьків негативний вплив на виховання дитини;
  • Чи сприятливий для виховання дитини мікроклімат в сім’ї;
  • До кого з батьків  дитина більше прив’язана;
  • Яке відношення матері та батька до дитини;
  • Які індивідуально-психологічні особливості дитини;
  • Які індивідуально-психологічні особливості батьків та їх вплив на стан дитини і його психологічний розвиток; 

Дослідження психологом дитини, батьків, дитячо-батьківських відносин направлено  на визначення значущих психологічних обставин і факторів міжособистісної взаємодії дитини з кожним із батьків. Також  експертиза проводиться для оцінки відносин між дитиною та конкретним із батьків.   Висновок судового експерта матиме вагомий і аргументований доказ при  визначенні місця проживання дитини.

Отримати консультацію експерта-психолога з питань проведення психологічної експертизи дитини, батьків чи дитячо-батьківських відносин можете за телефоном :+38 (067)306-58-52 або надіславши запит на електронну пошту : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Психологічні дослідження дитячо-батьківських відносин  проводяться за попередньою домовленістю. 

Top