+38 (044) 338-28-27  
+38 (067) 306-58-52
info@ndlse.com.ua
пн.– пт. з 9:00 до 18:00

МОВА САЙТУ          

УКРАЇНСЬКА
РОСІЙСЬКА

Експертизи

Найчастіше звертаються до експерта-психолога для встановлення розміру моральної шкоди внаслідок ДТП, незаконного звільнення, або інших незаконних дій та порушення прав.

Психологічна експертиза направлена на встановлення обставин шляхом дослідження психологічних особливостей людини, її характеру, закономірностей психічної діяльності особи та прояви  в поведінці.

Об’єктами експертного дослідження можуть бути підозрювані, обвинувачені, свідки, потерпіли, сторони судового процесу не залежно від віку та статі.

Необхідність проведення психологічного дослідження виникає для встановлення психологічного стану людини.  

Експерти НДЛСЕ проводять експертизи :

У цивільних спорах :

  • При вирішенні дитячо-батьківських відносин (зокрема встановлення місця проживання дитини);
  • Для встановлення факту чи зазнала особа страждання;
  • При встановленню розміру моральної шкоди;
  • У комплексі з лінгвістичною експертизою при дослідженні мови (текстів) для визначення ознак, які порочать  честь, гідність  та  ділову репутацію;
  • В інших спірних ситуаціях, в яких необхідно встановити індивідуально-психологічних особливостей;

У  кримінальних  справах :

  • Для встановлення чи перебував обвинувачений в момент скоєння злочину у стані афекту або іншого емоційного стану, що суттєво вплинув  на його свідомість  і діяльність;
  • Для встановлення в якому емоційному стані перебував свідок і чи здійснювався тиск під  час надання свідчень;
  • Для з’ясування психологічних властивостей потерпілого: здатність усвідомлювати характер скоєних  у відношенню до  нього протиправних дій, нанесення шкоди здоров’ю, спричинення страждань, здатність  давати свідчення та приймати участь  у судово-слідчих дія.  

Кваліфікована допомога експерта-психолога необхідна у спірних ситуаціях, коли виникає необхідність встановити ступінь психологічного впливу інформації (реклами, публікації, відеороликів, висловлювань, тощо) на свідомість людини.

Психологічна експертиза в НДЛСЕ проводиться фахівцем-психологом, який має вищу психологічну освіту та стаж експертної роботи більше 25 років.

Для дослідження психічних властивостей особи необхідно забезпечити можливість психологу-експерту особистого  спілкування з об’єктом експертизи, а також  вивчення всіх матеріалів, які мають відношення до  справи. Необхідною умовою проведення психологічної експертизи є згода підекспертного.

Враховуючи  індивідуальність  кожного випадку, радимо узгодити с експертом питання експертизи.

Отримати консультацію стосовно особливостей проведення психологічного дослідження можете за телефонами  або в офісі НДЛСЕ.

Зустріч з експертом-психологом проводиться по попередній домовленості.

Top