+38 (044) 338-28-27  
+38 (067) 306-58-52
info@ndlse.com.ua
пн.– пт. з 9:00 до 18:00

МОВА САЙТУ          

УКРАЇНСЬКА
РОСІЙСЬКА

Експертизи

Науково-дослідна лабораторія судових експертиз була створена у 2005р. з метою забезпечення правоохоронних органів і судів незалежною та об’єктивною судовою  експертизою. На даний час крім  судових експертиз проводяться експертні дослідження на замовлення громадян та організацій.

Сьогодні Науково-дослідна лабораторія судових експертиз – це потужний експертний інститут, який забезпечує проведення більше ніж 25 видів судових експертиз  та досліджень, займає провідне місце серед українських недержавних компаній, що діють в галузі надання експертних послуг.

Науково-дослідна Лабораторія оснащена сучасним технічним обладнанням, на якому працюють висококваліфіковані спеціалісти. Всі судові експерти внесені до реєстру атестованих судових експертів  Міністерства юстиції України, мають досвід експертної і науково-дослідної роботи в галузі судової експертизи, успішно склали кваліфікаційні іспити в центральній експертній кваліфікаційній комісії МЮ України та отримали відповідне свідоцтва, яке підтверджує їх кваліфікацію.

НДЛСЕ активно співпрацює з багатьма іншими сертифікованими українськими та іноземними лабораторіями, що  дає можливість  розширювати спектр надання послуг, зокрема проводити дослідження дизельного  палива, дослідження направлені на виявлення отруйних та шкідливих речовин, дослідження полімерів, пластмас, металів та сплавів, тощо.

НДЛСЕ проводить експертизи по  всій території України. Географія розташувань  експертів дозволяє  проводити експертизи стислі терміни при  цьому зберігаючи  якість досліджень.

Top