+38 (044) 338-28-27  
+38 (067) 306-58-52
info@ndlse.com.ua
пн.– пт. з 9:00 до 18:00

МОВА САЙТУ          

УКРАЇНСЬКА
РОСІЙСЬКА

Експертизи

Для виділення частки в натурі, щоб  визначити можливості  виділення кожному з власників домоволодіння окремої площі, необхідно провести будівельно-технічну експертизу. При цьому, щоб прирівняти площу житлового дому конкретного користувача до  розміру його частки у праві власності, часто  виникає необхідність у переплануванні, а саме встановити нові двері, пересунути перегородки, побудувати сходи на другий поверх, тощо. Усі перепланування відображаються у висновку експерта.

Для проведення будівельно-технічної експертизи необхідно надати експерту технічний паспорт та правовстановлюючі документи.

Поряд з поділом домоволодіння, як правило виникає необхідність у проведенні земельно-технічної експертизи для розподілу земельної ділянки. Така експертиза проводиться з метою виділу кожному із власників окремої земельної ділянки з окремим входом і підступом до його частини дому. Для проведення такої експертизи необхідно надати інструментально-теодолітну зйомку земельної ділянки з прив’язкою житлового будинку та господарських будівель до меж земельної ділянки, з таблицею координат, ліній та дирекційних кутів.

Якщо розподіл домоволодіння у строгій відповідності з належними сторонам часток в загальній власності не можливий або частка настільки  мала, що її неможливо виділити в окрему частину, то в таких випадках визначається грошова компенсація, тобто експертом проводиться розрахунок вартості домоволодіння загалом і частин кожного із власників. У таких випадках крім будівельно-технічної і земельно-технічної експертизи проводиться оціночно –будівельна експертиза

У штаті Науково-дослідної лабораторії судових експертиз є експерти, які мають право проводити будівельно-технічну, земельно-технічну та будівельно-оціночну експертизи. Тобто, експертизи проводяться замість декількох експертів одним експертом, що дає можливість скоротити витрати і суттєво зменшити вартість експертизи.

По результатам проведених експертиз і вступу в силу судового Рішення, кожна із сторін оформляє окрему адресу, проводить комунікації, межування земельної ділянки для отримання окремого кадастрового номеру.

Top