+38 (044) 338-28-27  
+38 (067) 306-58-52
info@ndlse.com.ua
пн.– пт. з 9:00 до 18:00

МОВА САЙТУ          

УКРАЇНСЬКА
РОСІЙСЬКА

Експертизи

Експертиза неякісно  виконаних  ремонтних робіт

В  житті ми  часто стикаємося з неякісно виконаними роботами і будівельна сфера не є винятком.

Що ж робити коли Вам виконали неякісний ремонт  у квартирі , а саме, замовленні вами об’єми не відповідають фактично виконаними, або  виконані з дефектами? За звичай, будівельники не признають свою вину, відмовляються  усувати недоліки або компенсувати відшкодування збитку. Якщо  домовитися не вдається або запропонований будівельниками варіант вас не влаштовує, тоді необхідно замовити проведення незалежної експертизи ремонту.

Експертиза ремонтних робіт проводиться для вирішення спірних ситуацій які виникають між замовником і підрядною організацією або особою, яка проводила ремонт у квартирі, будинку, офісі.

Експертиза дає можливість проконтролювати проведені ремонтні роботи, встановити об’єми виконаних робіт та дефекти. У  процесі дослідження експерт може виявити порушення будівельних норм, а також визначити вартість відновлювального  ремонту або    усунення дефектів.

Замовити проведення будівельно-технічної експертизи може як власник квартири, будинку, або  іншої житлової або нежитлової нерухомості, так  і виконавець ремонтних робіт.

Власники можуть замовити проведення даної експертизи з метою відшкодування збитку у випадках:1remont

  • Якщо результат ремонту не відповідає початковому проекту;
  • Якщо якість виконаних робіт не відповідає будівельним нормам;
  • Якщо роботи або  їх частина була виконана з серйозними  порушеннями;
  • Якщо з  часом у  приміщенні, де проводилися ремонтні роботи почали з’являтися тріщини, щілини, або інші дефекти;
  • Якщо вартість робіт здається Замовнику занадто високою.

Виконавці ремонтних робіт замовляють дослідження у випадках:

  • Якщо замовник відмовляється платити за ремонт у зв’язку з тим, що  він йому не сподобався;
  • Якщо виконавцю необхідно довести у судовому порядку, що дефекти після ремонту з’явилися не через неякісно виконані ремонтні роботи, а у результаті неправильної експлуатації приміщення.

 

Експерт  приступає до виконання дослідження після письмового звернення до експертної установи.

Якщо необхідність  проведення експертизи неякісно виконаних робіт виникла  у судовому процесі, то  стороні справи необхідно звернутися до  суду з клопотанням о проведенні судової будівельно-технічної експертизи, в якому вказати експертну установу та питання, на які експерту необхідно надати відповідь.

Питання експертизи радимо попередньо узгодити  з експертами Науково-дослідної лабораторії судових експертиз. Експерти НДЛСЕ безкоштовно розглянуть вашу ситуацію і підготують питання, які необхідно встановити у конкретно вашому випадку.

При замовленні проведення експертизи експертами НДЛСЕ послуга надається безкоштовно.

НДЛСЕ  проводить  дослідження силами досвідчених експертів, які мають статус судових, внесені до Реєстру судових експертів, що дає право  проводити експертизи в рамках судових спорів.

Якщо виникли  питання щодо проведення експертизи неякісно проведених робіт, звертайтесь до  спеціалістів НДЛСЕ за номером :

+38 (067) 306-58-52

Скан-копії документів належної якості надсилайте електронною поштою :

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Top